Zapraszamy na wyjątkową edycję wyjazdu, który nazwaliśmy CUD – Ciało, Umysł, Dusza.

Ciało – zadbaj o zdrowie i odporność; popraw kondycję fizyczną oraz zwiększ świadomość żywieniową
Umysłwejdź na wyższy poziom życia, rozwijaj nowe pasje i nigdy się nie zatrzymuj, a problemy traktuj jak wyzwania.
Dusza – odkryj własne Ja i swoją prawdziwą moc. Żyj świadomie w zgodzie ze swoimi emocjami.

Wspólnie z naszymi przyjaciółmi, których nazwałam CUDOTWÓRCAMI, zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd, który pozwoli oderwać się od problemów życia codziennego, zdystansować się do obecnego  świata, a także otworzyć się na nowe horyzonty, wcześniej niedostrzegane.

Zapoczątkuj swój własny CUD już dziś.

CEO Anastazja Szerkus

Marta Wojtal – fotograf

Zapraszam Cię do CUDownego projektu, podczas którego przekonasz się, że  nie ma rzeczy niemożliwych.

Sama doświadczyłam tego w swojej wędrówce życiowej, kiedy pracując jako księgowa zostałam mamą i otarłam się o dom samotnej matki, a dziś spełniam się w fotografii pracując z czołówką polskich i światowych gwiazd. Przed moim obiektywem stanęli miedzy innymi Mike Tyson, Josh Hartnett („Helikopter  w ogniu”) oraz wielokrotnie m.in. Robert Lewandowski, Danuta Stenka, Martyna Wojciechowska, Piotr Adamczyk, Oliwier Janiak i inni.
Dziś moja empatyczna dusza pcha mnie do niesienia pomocy innym, dlatego zapraszam Cię do wspólnego, CUDownego projektu, który pomoże Ci zrobić ze swojego życia arcydzieło.

„Bądź w życiu kim chcesz być. Masz tylko jedno życie, by przeżyć to co chcesz“

Kuba Kiljan – fotograf

Dołącz do nas  i zaskocz siebie swoim nowym obliczem!

Fotografia i filmowanie to moja wielka pasja, która pochłania mnie bez reszty, i jest tym co kocham robić najbardziej, poza podróżami, jazdą na motocyklu, rozmowami z ludźmi, uprawianiem jogi czy pływaniem kajakiem.
Spośród wszystkich moich pasji, to jednak fotografia pozwoliła mi na zmaterializowanie moich wszystkich marzeń. Od  blisko 10 lat związany jestem z branżą eventową jako fotograf i filmowiec. Swoją przygodę zacząłem od fotografowania światowej sławy muzyków dla magazynów muzycznych  również w UK i USA, a także znane polskie gwiazdy i osobistości świata kultury i sztuki.

Odnajdź swoją największą pasję, jaką jest radość z życia  i czerpanie z niego pełnymi garściami.

Radosław Polak – fotograf

Otwórz się na swoje pasje i marzenia, i odkryj siebie na nowo. 

Jestem fotografem-portrecistą, dla którego relacje z drugim człowiekiem są podstawą zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
Ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki i nieustanny rozwój sprawiły, że zaufały mi osobistości sztuki i show-biznesu, którzy stanęli przed moim obiektywem. Byli to m.in. Władysław Bartoszewski, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Krystyna Sienkiewicz, Janusz Gajos, Kazimierz Kutz, Ewan McGregor, Patrick Swayze i wielu innych.
Dzięki mojej pasji, jaką stały się podróże, zakochałem się w Gruzji i robieniu portretów jej mieszkańcom, wydobywając z nich prawdziwe emocje, opowiadające niezwykłe historie.

Dołącz do naszego wyjazdu i opowiedz mi swoją historię.

Piotr Sałata – stylista

Na odkrycie swojego potencjału nigdy nie jest za późno. Zacznij już dziś!

Zapraszam cię do mojego świata pełnego pasji, kolorów, ale i ciężkiej pracy, która przynosi  inspiracje i spełnienie.
Będąc stylistą często spotykam wiele mądrych i pięknych kobiet, jednak często zagubionych w świecie swoich kompleksów oraz przygniecionych wizerunkiem idealnej kobiety.  Odrzuć to. Spójrz w głąb i odnajdź prawdziwą siebie i własne pragnienia.
Poprzez ciągłe dążenie do celu i realizację marzeń, prowadzę dziś  własną markę Thecadess Warsaw, która spotkała się z uznaniem wielu wspaniałych kobiet jak Joanna Krupa, Agata Młynarska, Patricia Kazadi i wiele innych. Zaufała mi także Magda Gessler, dla której przygotowuję stylizacje  i dbam o jej styl.

Nie zwlekaj i wyrusz ze mną w inspirującą podróż do stworzenia czegoś nowego i pokochaj siebie taką, jaką jesteś!

Dariusz Kościelniak – trener personalny i żywieniowy

Nikt nie zrobi dla Ciebie więcej niż Ty sam!

Na co dzień jestem trenerem odżywiania i trenerem personalnym, czyli kimś pomiędzy przyjacielem, nauczycielem i aniołem stróżem. Pilnuję, żeby moi klienci zostali na raz wytyczonym szlaku, pomagam im osiągnąć ICH CELE. Zaglądam do talerzy :), liczę przysiady i oddechy.
Na CUDownym wyjeździe pokażę Ci jak sprawnie i łatwo wprowadzać nawyki żywieniowe i ruchowe, które pomogą Ci czuć się i wyglądać lepiej, i które zostaną z Tobą do końca życia. Poprowadzę treningi i konsultacje żywieniowe połączone z analizą składu ciała.

Jak utrzymać ciało w dobrej kondycji i nie zwariować? To mój cel na nasz wspólny wyjazd!

Maryla Moszyńska – trener rozwoju osobistego

Życie jest najwyższą wartością, a jego bogactwo przyprawia o zawrót  głowy.

Spotykam się z ludźmi, aby dzielić się doświadczeniem zgromadzonym przez ponad 30 lat pracy  zawodowej. Moje doświadczenie to ogromny zbiór narzędzi – kluczy, korzystając z nich można  otworzyć każde drzwi. Najważniejsze jednak to wiedzieć, do których się zbliżyć i w tym pomaga  mi praktyka podejścia systemowego, trójwymiarowe okulary, po założeniu ich obraz nabiera głębi  a chaotyczne zdarzenia mają sens.
Wędruję z ludźmi ich ścieżkami, gdy wyruszają w drogę do raju. Swój – odnalazłam i odkryłam, że  mam do niego dostęp z każdego miejsca na ziemi, z każdej chwili i z każdego oddechu. Tak rozumiana  podróż z innymi, to moja największa pasja.

Twój niepowtarzalny portret w obiektywie najlepszych fotografów!

Zapraszamy na indywidualne sesje zdjęciowe z profesjonalnym fotografem, w  pięknych okolicznościach przyrody, wnętrzach luksusowego hotelu lub ogrodzie piniowym. Oddajemy Was w ręce wybitnych  fotografów – Marta Wojtal, Radosław Polak i Kuba Kiljan – to wizytówka polskiej fotografii na najwyższym poziomie.