Mistrzowskie emocje

W realizacji każdego naszego programu kładziemy bardzo duży nacisk na jakość materiałów, dlatego wszystkie zdjęcia użyte w tej publikacji są autorstwa naszych profesjonalnych fotografów i nie pochodzą ze stocków zdjęć.

Tym razem z grupą 700 osób zawitaliśmy do Turcji, gdzie na Uczestników czekał ogrom atrakcji, jak jeszcze nigdy dotąd. Hitem wyjazdu okazał się „Dzień rajdowy z Michałem Kościuszko” gdzie uczestnicy mogli pościągać się na torze gokartowym z samym mistrzem. Całość była opatrzona firmowym brandingiem takich gadżetów jak czapeczki, kurtki, bluzy, koszulki – wszystko utrzymane w tonacji formuły 1.

Równie wielkim hitem był pokaz mody prowadzony przez znakomitego projektanta Piotra Sałatę, podczas którego modelkami na wybiegu były uczestniczki wyjazdu.

Całości dopełnił akcent wieczorów filmowych z wykorzystaniem olbrzymiego ekranu Kina Letniego, spotkanie z Katarzyną Figurą, a także występ kabaretowy Mariusza Kałamagi.

Wszystkie te wydarzenia były na bieżąco rejestrowane przez doskonałych fotografów i filmowców – Radka Polaka oraz Krystiana Bielatowicza – którzy prowadzili sesje zdjęciowe podczas wyścigów, pokazu mody i innych atrakcji, z których powstał niezapomniany materiał zdjęciowy i filmowy.

Był to iście Mistrzowski wyjazd!

x